רשלנות מקצועית

תביעות רשלנות מקצועית

נועה ודני חיכו בקוצר רוח לקבל מצלם החתונות את התמונות של החתונה. לצערם הסתבר להם לאחר שקיבלו את התמונות שהן צולמו באיכות ירודה, תוך שימוש בעדשות ותאורה שלא התאימו למקום, בניגוד לכל ההבטחות וההצהרות של הצלם לפני האירוע.
 זה בהחלט לא נעים לסיים את הערב המיוחד הזה בלי מזכרת להראות לילדים.

נכון, זה לא נעים לכם וגם לא לצלם.

אבל, תחשבו על זה אולי מגיע לכם פיצוי.
בעלי מקצוע ונותני שירותים המבצעים עבודות שונות והמספקים שירותים שונים הנדרשים  בחיי היום יום לציבור הרחב, לעתים קרובות לא מבצעים את תפקידם כנדרש ואף באופן רשלני,  ועלולים לגרום לנזקים כבדים ולעתים אף בלתי הפיכים ללקוחות הפונים אליהם והתלויים בהם. כך למשל במקרה של קבלנים או מהנדסים אשר מבצעים את עבודתם באופן לקוי, תוך שימוש בחומרים לא מתאימים, אי עמידה בתקנים וכיוצא בזה אשר עלולים אף להוות סכנת חיים לדיירים של אותו בית או דירה.  כך הדבר לגבי יועצים אשר מספקים ללקוחותיהם מידע שגוי, חסר או בלתי מדוייק העלול לגרום ללקוחותיהם לנזקים כספיים משמעותיים.

ייצוג אדם שנפגע כתוצאה משירות בלתי מקצועי ורשלני של בעל מקצוע או נותן שירות כלפיו, יכלול בדיקה יסודית של נסיבות המקרה, קיום התייעצויות וקבלת חוות דעת של מומחים באותו תחום מקצועי, ניהול משא ומתן עם חברת הביטוח והגשת וניהול התביעה בבית המשפט.